Zadzwoń » 609 308 629

Wycena spółki i przedsiębiorstw

Wycena przedsiębiorstw

W rozumieniu art. 55 kodeksu cywilnego przedsiębiorstwo stanowi zorganizowany zespół składników niematerialnych i materialnych przeznaczonych do prowadzenia działalności gospodarczej.

 

Z perspektywy osoby zarządzającej przedsiębiorstwem poznanie wartości firmy jest niezwykle istotne. Pozwala ono w podejmowaniu najkorzystniejszych decyzji w przypadku fuzji czy przejęcia oraz jest pomocne w przypadku inwestowania. Wychodząc naprzeciw tej potrzebie przedsiębiorców powstała firma Heges. Specjalizujemy się w przeprowadzaniu profesjonalnych wycen przedsiębiorstw, wybranych składników przedsiębiorstw, a ponadto wyceniamy wartości niematerialne i prawne. Każda z naszych wycen spółki przeprowadzana jest przez licencjonowanych rzeczoznawców majątkowych, dzięki temu masz pewność najwyższej jakości usług.

 

Usługa wyceny przedsiębiorstw i spółek w Heges

Wycena przedsiębiorstwa, które rozumiane jest jako podmiot gospodarczy, działający pod różnymi formami organizacyjno-prawnymi może odbywać się na dwa sposoby. Po pierwsze jako wycena przedsiębiorstwa, które jest definiowane jako zespół składników niematerialnych i materialnych, przeznaczonych do prowadzenia działalności gospodarczej albo po drugie jako wycena zorganizowanej części przedsiębiorstwa. Ten drugi sposób wyceny spółki dotyczy takiej części składników materialnych i niematerialnych, które służą do określonych zadań gospodarczych oraz stanowią organizacyjnie i finansowo wyodrębniony fragment spółki. Takie zorganizowane części przedsiębiorstwa mogłyby stanowić samodzielnie działające przedsiębiorstwo.

Dane kontaktowe

HEGES WYCENY GRAŻYNA KASJAN

grazynakasjan@gmail.com

tel. 609 308 629

 

NIP 6910001436

REGON 390052345

 

Kłonice 32, 59-411 Kłonice,
powiat jaworski, woj. dolnośląskie

 

Działamy na terenie miast:

Legnica, Lubin, Jawor

Zapraszamy do kontaktu.