Zadzwoń » 609 308 629

 
Doświadczenie wynikające z dużej liczby wycen dla potrzeb banków, co za tym idzie znajomość wytycznych poszczególnych banków dotyczących zawartości operatów szacunkowych powoduje akceptowalność sporządzanych wycen. Dzięki temu oszczędzasz czas i koszty. Wycena jest sporządzana przez licencjonowanych rzeczoznawców majątkowych z wieloletnim doświadczeniem. Nasze kompetencje w zakresie wycen zostały docenione przez banki, które zlecają nam prace w zakresie szacowania wartości majątku stanowiącego zabezpieczenie kredytów.
 

Heges wyceny nieruchomości

Firma Heges Wyceny działa na rynku już od 2001 roku. Od początku swojej działalności zajmuje się wyceną nieruchomości. Usługi świadczone przez przedsiębiorstwo kierowane są zarówno dla instytucji, jak i dla osób prywatnych.

 

Obszar działania - Lubin i Jawor

Obszar działania firmy Heges dotyczy głównie na miasta: Jawor i Lubin, a także ich okolic. Dobra znajomość tego obszaru oraz związanych z nim rynków lokalnych pozwala przedsiębiorstwu na wiarygodne i rzetelne wykonanie swoich usług.

 

Przedsiębiorstwo prowadzone jest przez Grażynę Kasjan ? rzeczoznawcę majątkowego, posiadającego uprawnienia Ministerstwa Infrastruktury i Budownictwa. Firma Heges dzięki współpracy z najwyżej klasy ekspertami, prócz wyceną nieruchomości zajmuje się także obliczaniem kosztorysów spółek, przedsiębiorstw, a także wyceną maszyn i urządzeń. Klienci przedsiębiorstwa mogą liczyć na rzetelne, terminowe, ale też przede wszystkim uczciwe oszacowanie cenowe ich własności.

 

Firma Heges zapewnia również swoim klientom profesjonalne porady z zakresu rynku nieruchomości. Ich działania z tego obszaru skupiają się głównie na prognozowaniu efektów inwestowania i rozwoju nieruchomości oraz szacowania skutków finansowych wprowadzonych ustaw i zmian planów miejskich. Dzięki ich pomocy klienci dokładnie poznają wartość konkretnej nieruchomości oraz mogą oznaczyć przedmiot odrębnej własności dla budynku.

 

Wycena nieruchomości Lubin i Jawor

 

Wycena nieruchomości dla potrzeb hipotek bankowych

Specjaliści tworzący przedsiębiorstwo Heges ocenią także wartość nieruchomości dla potrzeb hipotek bankowych. Skorzystanie z ich usług oraz pomocy będzie skutkowało zaoszczędzonym czasem oraz kosztami. Wyceny nieruchomości dokonywane przez przedsiębiorstwo mogą dotyczyć inwestycji w rozumieniu przepisów o rachunkowości, jak i środków jednostek trwałych. 

 

Z usług firmy Heges korzysta również wiele banków, które doceniły jej kompetencje, doświadczenie oraz rzetelność. Ich współpraca polega przede wszystkim na szacowaniu wartości majątku, który ma stanowić zabezpieczenie kredytu.

 

Firma Heges stanowi gwarancję najwyżej jakości i oraz uczciwości. Zachęcamy osoby z zamieszkujące miasta Lubin i Jawor do skorzystania z jej usług.

 

<< Zapraszamy do kontaktu >>

Dane kontaktowe

HEGES WYCENY GRAŻYNA KASJAN

grazynakasjan@gmail.com

tel. 609 308 629

 

NIP 6910001436

REGON 390052345

 

Kłonice 32, 59-411 Kłonice,
powiat jaworski, woj. dolnośląskie

 

Działamy na terenie miast:

Legnica, Lubin, Jawor

Zapraszamy do kontaktu.